Wynajem długoterminowy auta

2018-12-06
Wynajem długoterminowy auta

Wynajem długoterminowy jest płatnym używaniem pojazdu, natomiast okres zobowiązania umowy trwa zwykle minimum 12 miesięcy. Coraz więcej spółek, jak także osób prywatnych wybiera tenże schemat używania samochodu jako ciekawą opcję dla leasingu, który wykorzystywany jest zwykle przez spółki na auta prosto z salonu.

Zalety wynajmu długoterminowego

Jedną z najistotniejszych zalet wynajmu długoterminowego jest atrakcyjność oferty zarówno dla dużych spółek, małych oraz średnich przedsiębiorstw, jak i osób fizycznych. Wypożyczalnie mają dużą ofertę pojazdów, pośród których każdy znajdzie auto dostosowane do własnych potrzeb. Możemy wybierać spośród samochodów osobowych, vanów, i również samochodów dostawczych. Zazwyczaj wypożyczalnie oferują pojazdy nowe, jak również używane, co stwarza szansa dopasowania oferty do indywidualnych oczekiwań oraz budżetu. Inną istotną zaletą jest fakt, iż wynajem samochodu długoterminowy nie zmniejsza oraz nie wymaga zdolności kredytowej, co nieraz blokuje możliwości firmom i osobom, które są w przejściowym okresie mniejszych przychodów oraz w ich przypadku niemożliwe byłoby kredytowanie samochodu.

Jakie wady ma wynajem długoterminowy samochodów?

Każde rozwiązanie ma dwie strony medalu, zatem najem długoterminowy ma także własne wady. Należałoby mieć na uwadze, iż o samochód wypożyczony należy dbać. Gdy klient sposób zbytnio eksploatuje samochód oraz na przykład zużywa za szybko klocki hamulcowe to klient może zostać obarczony dodatkowymi wydatkami. Wypożyczający ponosi także koszty, gdy samochód zostanie skradziony. Miesięczna opłata za najem będzie naliczana, lecz po otrzymaniu przez wypożyczalnię odszkodowania opłaty zostaną rozliczone. Od takiej sytuacji można się także dodatkowo zabezpieczyć w czasie zawierania umowy najmu. Poszczególne wypożyczalnie wprowadzają ograniczenia dotyczące przejechanych kilometrów w miesiącu.

Kangoor
tel. 530 755 774
email: [email protected]

https://www.kangoor.pl/

wynajem samochodów długoterminowy