Rodzina na swoim - informacje

2017-07-18
Rodzina na swoim - informacje

Kredyt hipoteczny rodzina na swoim, jako jeden z najbardziej korzystnych i najczęściej zaciąganych kredytów istniejących na naszym krajowym rynku posiada bardzo wiele różnego typu uwarunkowań. Wszystkie uwarunkowania zostały wprowadzone, aby uniemożliwić korzystanie z kredytu wszystkim osobom, które chciałyby się zwyczajnie wzbogacić i powiększyć tym samym własny dorobek. Tak więc program Rodzina na swoim nie jest dla wszystkich, które chcą nabyć mieszkanie. Udział mogą w nim wziąć jedynie osoby, będące w związku małżeńskim lub też osoby będące rodzicami, którzy samotnie wychowują co najmniej jedno dziecko.

W przypadku małżeństw udział mogą wziąć także te małżeństwa, które nie posiadają jeszcze dziecka. Jednak żeby zostać zakwalifikowanym do programu Rodzina na swoim należy spełnić szereg kryteriów. Osoby będące samotnymi rodzicami muszą pamiętać, że ich dziecko nie może mieć ukończonych dwudziestu pięciu lat oraz musi się ono dodatkowo ciągle się uczyć. Wyjątkiem są sytuacje kiedy z różnych powodów pobieramy na dziecko tak zwany zasiłek pielęgnacyjny. Lista banków uczestniczących w programie Rodzina na jest dość duża, a każdy bank posiada własną politykę kredytową i warunki udzielania kredytów. Przekłada się to na zróżnicowanie ofert banków, które biorą udział w tym Programie.

Jedynym wspólnym elementem jest wysokość dopłat, która naliczana jest wg stopy referencyjnej. Jednak przed podjęciem decyzji o wyborze banku zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Nasi specjaliści specjalnie dla Państwa porównają wszystkie oferty banków  oraz sprawdzą jak kształtują się kredyty bez dopłat. To właśnie dzięki nam mają Państwo pewność że wybór będzie prawidłowy.