Pizzeria Tivoli

2017-08-14
Pizzeria Tivoli

W naszym lokalu posiadamy wspaniałą załogę, która uświetni wszelką Państwa uroczystość. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w organizacji wielu imprez. Nasza załoga doradzi każdemu w doborze jadłospisu, zastawów i barw przykrycia, rodzaju muzyki, przewozu. Jesteśmy przygotowani na obsługę każdego klienta o rozmaitych potrzebach oraz majętności. Codziennie serwujemy potrawy o różnym asortymencie. Zapraszamy serdecznie a wszystkim życzymy niesamowitych doznań. Posiadamy niewygórowane ceny, które zadowolą każdego. Posiadamy ponadto możliwość zakupów voucherów, którymi możecie obdarować Waszych bliskich aby dopieścić ich podniebienia.

Jedzenie jest częścią naszego życia, dlatego powinniśmy nie tylko dostarczać podstawowych składników odżywczych, ale także przyjemności. Stan naszego zdrowia, samopoczucia oraz wyglądu zależy od sposobu odżywiania. W związku z tym nasza restauracja powstała po to by sprostać Państwa oczekiwaniom. Naszym celem jest zapewnienie posiłków, które odpowiadają zasadom racjonalnego odżywiania. Oferowane przez nas potrawy zawsze wyśmienicie smakują, zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagającego podniebienia. Co więcej przygotowane są tylko z najwyższej jakości składników dzięki czemu dostarczają wszystkich potrzebnych wartości odżywczych.

Każdy lubi dobrze i smacznie zjeść, ponieważ jedzenie dla większości z nas stanowi jedną z milszych chwil dnia. Nasza restauracja powstała z myślą o ludziach, którzy cenią sobie tanie, zdrowe a zarazem smaczne jedzenie. Powstaliśmy kilka lat temu. Pracują u nas najlepsi dyplomowani kucharze w okolicy. Każdego dnia sprawiają oni że na twarzach naszych gości pojawia się uśmiech. Zachęcający jest także wygląd naszego lokalu, który jest w pełni klimatyzowany. Zapraszamy także na organizowanie różnego rodzaju imprez okolicznościowych w gronie znajomych i rodziny. Dobierzemy idealne menu do każdego wydarzenia.